StartUsługiArchiwumCzytelniaWarsztatSekretariat
Start arrow struktura witryny >
 
  • Dla kogo: instytucje poszukujące finansowania; firmy z pomysłem na rozwój; firmy restrukturyzujące się; nadzór właścicielski; firmy consultingowe (podwykonawstwo).
  • Co: doradztwo w finansach, zarządzaniu, marketingu i strategii; kreatywność i elastyczność; budowa trwałych więzi z klientem; zespół fachowców z różnych dziedzin.
  • Dlaczego: to przydatne wsparcie w osiąganiu sukcesów i dalekosiężnych celów...
 
poniedziałek, 20 maja 2019
do końca roku zostało 226 dni

 

Przydatne linki

------------- Money.pl -------------
----------------- GUS ----------------
--------------  Europa --------------

 

----------------------- 


Otrzymane dotacje

Obecnie realizowany jest własny projekt, dofinansowany ze środków unijnych, dotyczący ochrony własności przemysłowej.

Start.jpg
Witryna - zawartość i nawigacja


Zawartość witryny została podzielona na sekcje, zgodnie z menu głównym widocznym u góry strony. Po wyborze każdej z sekcji po prawej stronie pojawia się menu z wyborem opcji.

W sekcji start zawarte są trzy artykuły wprowadzające - opis problemów, jakie rozwiązuję w swojej działalności doradczej, krótka autoprezentacja oraz niniejszy "przewodnik po witrynie".

Trzy kolejne sekcje - usługi, archiwum i czytelnia - są ze sobą powiązane. Kazda z nich jest podzielona tak samo - według rodzajów świadczonych przeze mnie usług. W sekcji usługi znajduję się szczegółowe opisy każdej z ofert, w sekcji archiwum - listy zrealizowanych zleceń każdego rodzaju, a w sekcji czytelnia - odnośniki lub pliki z informacjami dodatkowymi na temat każdej z usług. W każdej z tych trzech sekcji występuje dodatkowe menu kontekstowe, pozwalające na poruszanie się między nimi w ramach wybranego rodzaju usługi.

W sekcji warsztat opisałem swoje wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz specjalizacje moich współpracowników.

Sekcja sekretariat jest przeznaczona do obustronnej komunikacji między mną a wszystkimi zainteresowanymi. Tam można znaleźć moje dane rejestrowe i teleadresowe. Stamtąd można ściągnąć moje firmowe foldery informacyjne w wersji do wydruku. Stamtąd można również wysłać do mnie formularz zapytania ofertowego lub dowolnego e-maila.